ROLOWANE BRAMY GARAŻOWE

tel 605 552 550

tel 793 903 030

tel 513 829 318

  • gwarancja 10 lat

  • zabezpieczenia

  • nowoczesne wykończenia

  • ciepła brama

  • bogate wyposażenie

schemat działania bramy segmentowej

Bramy rolowane RollMatic otwierają się pionowo, dzięki czemu niemal w ogóle nie zajmują miejsca w garażu.

Takie rozwiązanie konstrukcyjne zapewnia maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Również obszar sufitu pozostaje wolny i może być wykorzystany do montażu lamp lub jako dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy.

Garażowe bramy rolowane RollMatic firmy Hörmann zawsze pasują. Nie ma znaczenia, czy kształt otworu garażu jest prostokątny, skośny, zakończony łukiem segmentowym czy półkolistym. W problematycznych sytuacjach montażowych, takich jak garaże z małym nadprożem i / lub niewielką ilością miejsca po bokach, oferujemy bramę RollMatic jako bramę rolowaną na zewnątrz do montażu przed otworem garażu. Takie rozwiązanie idealnie nadaje się do modernizowanych garaży.

Różne wykończenia powierzchni umożliwiają perfekcyjne wkomponowanie bramy RollMatic w otoczenie. Naturalny wygląd bramy gwarantują dwa rodzaje powierzchni drewnopodobnej do wyboru: Decograin i Decopaint. Oferta obejmuje też 11 kolorów preferowanych w jednej cenie. Do bramy można również dopasować drzwi boczne.

Gładka powierzchnia aluminiowych profili wygląda nowocześnie i elegancko w przeciwieństwie do przetłaczanych profili oferowanych w innych systemach. Wysokiej jakości powłokę łatwo jest oprócz tego utrzymać w czystości z zewnętrznej
i wewnętrznej strony bramy.

GŁÓWNE ZALETY BRAM ROLOWANYCH HORMANN

GALERIA ZDJĘĆ