BRAMA SEGMENTOWA BOCZNA

tel 605 552 550

tel 793 903 030

tel 513 829 318

  • gwarancja 10 lat

  • zabezpieczenia

  • nowoczesne wykończenia

  • ciepła brama

  • bogate wyposażenie

schemat działania bramy segmentowej

Brama do zadań specjalnych

Boczne bramy segmentowe Hörmann to idealne rozwiązanie dla specjalnych sytuacji montażowych.

Ten typ bramy otwiera się na bok – inaczej niż bramy uchylne, segmentowe czy rolowane. Jest to istotne, gdy pod sufitem garażu chcemy przechowywać różne przedmioty np. deski surfingowe czy bagażniki samochodowe lub gdy konstrukcja budynku uniemożliwia zamontowanie
płyty bramy pod stropem.
Panele typu Sandwich o grubości 42 mm wypełnione pianką PU gwarantują bardzo dobrą izolację cieplną i akustyczną, a ponadto wzmacniają stabilność płyty i zapewniają cichą pracę bramy.

Dostępnych jest kilka wzorów wykończeń (klasyczne kasetony, eleganckie przetłoczenia M i L lub wzory z przeszkleniami i aplikacjami ze stali nierdzewnej) oraz 4 typy powierzchni (Woodgrain, Sandgrain, Silkgrain i Decograin), które pozwalają na pełną personalizację bramy i dopasowanie do wyglądu domu. Do wyboru jest 15 kolorów preferowanych oferowanych w tej samej cenie, ok. 200 kolorów z palety RAL i 3 wzory oklein Decograin. Powierzchnie bram są zabezpieczone przed korozją, ocynkowany ogniowo materiał i trwała obustronna poliestrowa powłoka gruntująca powodują, że woda deszczowa spływa tworząc krople.

Dzięki otwieraniu bocznemu bramę segmentową, można szybko i wygodnie otworzyć tylko częściowo z użyciem nadajnika lub uchwytu przy bramie.
Wystarczy na chwilę nacisnąć uchwyt i brama otworzy się automatycznie na zaprogramowaną szerokość. Kolejne naciśnięcie uchwytu spowoduje ponowne zamknięcie bramy. Szerokość przejścia można w prosty sposób ustawić na napędzie.

Boczna brama segmentowa HST posiada wiele innowacyjnych rozwiązań: od precyzyjnego biegu, poprzez bezpieczne ryglowanie, aż po specjalną konstrukcję szyny podłogowej.

WZORY BRAM

GŁÓWNE ZALETY BRAM SEGMENTOWYCH BOCZNYCH

GALERIA ZDJĘĆ