UCHYLNE BRAMY GARAŻOWE

tel 605 552 550

tel 793 903 030

tel 513 829 318

  • gwarancja 10 lat

  • zabezpieczenia

  • nowoczesne wykończenia

  • bogate wyposażenie

schemat działania bramy segmentowej
schemat działania bramy segmentowej

Uchylne bramy garażowe to rozwiązanie korzystne cenowo do garaży z dużymi podjazdami oraz do garaży zbiorczych.

Bramy uchylne cechuje prosta i lekka budowa. Skrzydło unosząc się na prowadnicach najpierw zachodzi nad samochód, a następnie chowa pod sufitem garażu. Taki system wymaga odpowiedniej przestrzeni przed garażem (około 1m) i nie jest zalecany dla podjazdów wychodzących bezpośrednio na ulicę. Bramy uchylne Hormann są łatwe w obsłudze zarówno ręcznej jak i elektrycznej, a ich konstrukcja sprawia, iż są solidne i wytrzymałe.

Płyty bram uchylnych wykonane są ze stali lub z drewna. Dostępny jest także model pozwalający na indywidualne wypełnienie przez odbiorcę, dzięki czemu można osiągnąć efekt ukrycia bramy w fasadzie budynku lub kreatywnego wykorzystania powierzchni bramy (zdjęcia).

Bramy uchylne można wyposażyć w dodatkowe przeszklenia, a także drzwi przejściowe.

Uchylne bramy garażowe Hormann są wyposażone w wiele zabezpieczeń: specjalne zagłebienie w szynie, komfortowe zamykanie i ochronę przed prztyrzaśnięciem, system wielu sprężyn, specjalne ryglowanie z zapadką obrotową, stabilną konstrukcję bramy, precyzyjne prowadzenie w szynie zapobiegające wypadnięciu płyty bramy, listwy progowe chroniące garaż przed deszczem i wiatrem.

Bram uchylnych nie zalecamy do garaży, w których wymagana jest dobra izolacja cieplna – tu lepiej sprawdzą się bramy segmentowe (link).

WZORY BRAM I DRZWI

GŁÓWNE ZALETY BRAM UCHYLNYCH HORMANN

GALERIA ZDJĘĆ