SEGMENTOWE BRAMY GARAŻOWE

tel 605 552 550

tel 793 903 030

tel 513 829 318

  • gwarancja 10 lat

  • zabezpieczenia

  • nowoczesne wykończenia

  • ciepła brama

  • bogate wyposażenie

schemat działania bramy segmentowej

Segmentowe bramy garażowe to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo i świetny design. Produkty Hormann to bezkonkurencyjna jakość pozwalająca na udzielenie 10 letniej gwarancji na wszystkie bramy segmentowe i 5 letniej na napędy.

Bramy segmentowe otwierają się pionowo, pozwalając na oszczędność miejsca. Ułatwiają bliskie parkowanie kolejnego samochodu na podjeździe, co ma szczególne znaczenie na niewielkich posesjach. Bramy Hormann są łatwe w obsłudze zarówno ręcznej jak i elektrycznej, a ich konstrukcja sprawia, iż są solidne i wytrzymałe.

Bramy dostępne są w wykończeniach stalowych i drewnianych w bogatej gamie przetłoczeń i kolorów.

Do garaży wolnostojących i nieocieplanych można zastosować bramę nieizolowaną (LTE). Do garaży ocieplanych, zlokalizowanych w obrębie budynku mieszkalnego i tych, które są wykorzystywane jako domowy warsztat / hobby lepiej sprawdzą się bramy izolowane (LPU). Można je doposażyć w uszczelkę Thermoframe zwiększającą izolacyjność nawet do 15%.

Bramy segmentowe Hormann są wyposażone w wiele zabezpieczeń: stopy ościeżnic wykonane z tworzywa sztucznego zabezpieczają przed korozją, wbudowane drzwi przejściowe bez wystającego progu zmniejszają ryzyko potknięcia, dodatkowe ryglowanie w szynie napędu (w bramach automatycznych) skutecznie zabezpiecza przed podważeniem. Brama wyposażona jest również w szereg zabezpieczeń przed przytrzaśnięciem.

Brama nieocieplona LTE

Niedrogie rozwiązanie do garaży wolnostojących, które nie wymagają ocieplenia.

Brama ocieplana LPU

Najlepiej izolowane bramy na rynku. Segmenty 42mm i 67mm grubości.

Brama drewniana LTH

Panele z litego drewna, do garaży w klasycznych budynkach.

WZORY BRAM I DRZWI

GŁÓWNE ZALETY BRAM SEGMENTOWYCH HORMANN

GALERIA ZDJĘĆ